2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien stedelijk schraal gras Eindhoven 2024-2028
Beschrijving: De Raamovereenkomst maaien stedelijk schraal gras en sloten Eindhoven West 60834-2403 bestaat in hoofdzaak uit: • het maaien van schrale grasvelden in een stedelijke omgeving; • het verzamelen en afvoeren van maaisel; • het snijden van graskanten; • het maaien van riet; • bijkomende werkzaamheden. 1.320.000,-
Interne identificatiecode: 60834-2403
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel Eindhoven
Beschrijving: Er is sprake van één perceel.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging