77106-2023 - MededingingNederland-Waddinxveen: Onderhouden van sportvelden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanleg en renovatie kunstgrasvelden BeFair
Referentienummer: Z/22/116162
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77320000 Onderhouden van sportvelden
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanleiding voor de aanbesteding is Aanleg en renovatie kunstgrasvelden BeFair. Opdrachtgever heeft tot doel om de huidige kunstgrasvelden 3 en 4 te voorzien van een nieuwe kunstgrasmat met natuurlijke infill. Daarnaast worden de hekwerken en het veldmeubilair vervangen en wordt de rubberinfill direct om het veld opgeruimd. De sporttechnische onderlaag wordt hergebruikt.
Veld 1 wordt omgevormd van een natuurgrasveld naar een kunstgrasveld inclusief alle bijkomende benodigde werkzaamheden zoals vermeld in het Bestek. Het doel is dat daarmee de speelcapaciteit van de vereniging wordt verhoogd.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd:
Vooral vanwege het argument dat de Opdrachtgever er waarde aan hecht dat op alle drie de velden dezelfde kunstgrasmat wordt toegepast worden beide percelen aan één Opdrachtnemer gegund. Het is dus niet mogelijk om op 1 perceel in te schrijven. Inschrijving op slechts 1 perceel leidt tot terzijde legging van de inschrijving.
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 Vervangen kunstgrasmat veld 3 en 4 en bijbehorende werkzaamheden
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
geen
Perceel 2 Omvormen natuurgrasveld veld 1 naar kunstgrasveld en bijbehorende werkzaamheden
Perceel nr.: 2
Zie aanbestedingsleidraad