771063-2025 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van schepen – Onderhoud van Ramps en deuren van schepen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud van Ramps en deuren van schepen
Beschrijving: Op dit moment wordt een groot deel van het (preventief) onderhoud van de ramps en luiken onder verantwoording van een derde partij gerealiseerd in de dokking periodes. De aanbestedende dienst wil het preventief onderhoud buiten de dokking perioden laten uitvoeren omdat dit plan-technisch voordelen biedt en de afhankelijkheden van andere werkzaamheden reduceert. Het correctief onderhoud vindt vrijewel altijd plaats in de dokkingsperiode. Voor het onderhoud voorziet de Aanbestedende dienst een dienstverleningsovereenkomst (overheidsopdracht) voor een periode van zeven (7) jaar met een (1) Opdrachtnemer. Deze Opdrachtnemer wordt gezien als een partner die in staat is haar dienstverlening te verbeteren door het onderhoud in de meest brede zin met DMI in te regelen, plannen en te optimaliseren gedurende de looptijd van de dienstverleningsovereenkomst.
Interne identificatiecode: T161422
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
Aanvullende classificatie (cpv): 50241100 Reparatie van vaartuigen, 50241200 Reparatie van veerboten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Indien er schepen van het soort dat in scope in gebruik worden genomen of buiten gebruik worden gesteld zullen de onderhoudswerkzaamheden voor deze schepen resp. aan de opdracht toegevoegd worden of uit de opdracht worden genomen