See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst betreffende de levering van verwarmingsbrandstoffen voor een potentiële duur van 4 jaar
Beschrijving: Raamovereenkomst betreffende de levering van verwarmingsbrandstoffen voor een potentiële duur van 4 jaar
Interne identificatiecode: 2395
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2395 - 1
Interne identificatiecode: 1