771212-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaiwerkzaamheden en ecologisch maaien
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaiwerkzaamheden en ecologisch maaien
Beschrijving: De scope van deze aanbesteding betreft alle maaiwerkzaamheden (gazononderhoud, ruiggrasonderhoud en ruiggrasonderhoud in de ecologische zones) van alle objecten die in beheer zijn bij verschillende stadsdelen van Den Haag. Perceel 1 Het uit te voeren werk is gelegen in ecologische hoofdstructuur, Grote Groengebieden en Natura 2000 gebieden van heel Den Haag behalve die in stadsdeel Leischenveen Ypenburg; Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Ecologisch maaien van bermen, weides, ruiggrasveld, natuurvriendelijke oevers, rietkragen, ruigte en moeras. Perceel 2 Het uit te voeren werk is gelegen in stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Ecologisch maaien van bermen, natuurvriendelijke oevers, rietkragen en ruigtes regulier maaien van grasveld, ruig grasveld, berm, weide, moeras en ruigte. Perceel 3 Het uit te voeren werk is gelegen in de stadsdelen Loosduinen en Escamp in Den Haag. Het werk bevat ook kleine stukken en lastig bereikbare stukken en bestaat in hoofdzaak uit maaien grasveld, maaien ruiggrasveld, maaien bermen (bloemrijk), maaien weide, maaien ruigte en maaien oevers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Ecologisch maaien
Beschrijving: Het uit te voeren werk is gelegen in ecologische hoofdstructuur, Grote Groengebieden en Natura 2000 gebieden van heel Den Haag behalve die in stadsdeel Leischenveen Ypenburg; Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Ecologisch maaien van bermen, weides, ruiggrasveld, natuurvriendelijke oevers, rietkragen, ruigte en moeras.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Leidschenveen-Ypenburg
Beschrijving: Het uit te voeren werk is gelegen in stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Ecologisch maaien van bermen, natuurvriendelijke oevers, rietkragen en ruigtes regulier maaien van grasveld, ruig grasveld, berm, weide, moeras en ruigte.
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 4 - Loosduinen-Escamp
Beschrijving: Het uit te voeren werk is gelegen in de stadsdelen Loosduinen en Escamp in Den Haag. Het werk bevat ook kleine stukken en lastig bereikbare stukken en bestaat in hoofdzaak uit maaien grasveld, maaien ruiggrasveld, maaien bermen (bloemrijk), maaien weide, maaien ruigte en maaien oevers.