See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Toegang tot Jane's databases
Beschrijving: Aankoop voor een periode van vijf jaar van abonnementen die toegang geven tot de Jane's-databanken op het gebied van militair-industriële inlichtingen, ten behoeve van de defensiediensten (SGRS, ACOS R&O en de marine).
Interne identificatiecode: 25CSI02
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25CSI02 - 1
Interne identificatiecode: 1