771821-2024 - Resultaat
Nederland – Financiële leasing – Fietsinkoop en -lease Gemeente Den Haag
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Fietsinkoop en -lease Gemeente Den Haag
Beschrijving: De gemeente Den Haag heeft behoefte aan een gemeente brede raamovereenkomst voor het leasen ( op basis van full operational lease) van dienstfietsen (perceel 1) en een raamovereenkomst specifiek voor de levering van BOA-fietsen (perceel 2).
Interne identificatiecode: DSB-24.028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
Aanvullende classificatie (cpv): 34422000 Fietsen met hulpmotor, 34430000 Fietsen, 34431000 Fietsen zonder hulpmotor
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leasen van (Elektrische) fietsen
Beschrijving: Perceel 1 betreft een gemeentebrede Raamovereenkomst, waar heel de gemeente fietsen van af kan afnemen. Het contract bestaat uit het leasen (op basis van full operational lease) van diverse type fietsen, zowel elektrisch als niet elektrisch.
Interne identificatiecode: DBV-24.028
Perceel: LOT-0002
Titel: Inkoop van BOA-fietsen
Beschrijving: Perceel 2 omvat het kopen (leveren) van BOA-fietsen. Daarnaast betreft dit ook de levering van bijbehorende onderdelen, accessoires en onderhoud en reparatiediensten.