771907-2024 - Resultaat
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaakonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Glasbewassing binnenzijde en separatieglas; • Extra werkzaamheden. Buiten de scope van de opdracht valt: • De glasbewassing aan de buitenzijde valt buiten de scope van de opdracht. De werkzaamheden worden uitgevoerd door een regionaal bedrijf. • Specialistisch vloeronderhoud*; Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2024/0308ML
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Glasbewassing binnenzijde en separatieglas; • Extra werkzaamheden. Buiten de scope van de opdracht valt: • De glasbewassing aan de buitenzijde valt buiten de scope van de opdracht. De werkzaamheden worden uitgevoerd door een regionaal bedrijf. • Specialistisch vloeronderhoud*;
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: vier (4) maal één (1) jaar