Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90611000 Straatreinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten, 90910000 Reinigingsdiensten, 90914000 Reinigingsdiensten van parkeerplaatsen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie