2. Procedure
Procedure
Titel: Opdracht betreffende de levering van buizen DN1400
Beschrijving: Opdracht betreffende de levering van buizen DN1400 van nodulair gietijzer bestemd voor het drinkwaterdistributienet onder druk
Interne identificatiecode: CSC 2457 - Tuyaux fonte DN1400 (JST)
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44163000 Pijpen en fittings
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CSC 2457 - Tuyaux fonte DN1400 (JST) - 1
Beschrijving: Buizen DN1400 van nodulair gietijzer
Interne identificatiecode: 1