772358-2025 - Mededinging
België – Sorteer- en zeefmachines – Aankoop van trommelzeef
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van trommelzeef
Beschrijving: IVVO wenst over te gaan tot de aankoop van een trommelzeef voor het afzeven van de compost afkomstig uit de narijpingshal, die deel uitmaakt van een vergistings composteringsinstallaties voor de verwerking van GFTafval en gelijkgestelde organische afvalstromen.
Interne identificatiecode: PPP15E-85/5037/IVVO/2025/10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 43411000 Sorteer- en zeefmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: IVVO/2025/10_1