2. Procedure
Procedure
Titel: Leerlingenvervoer H.-Hartcollege- Tervuren
Beschrijving: Het schoolvervoer omvat : 1) Woon-schoolvervoer basisschool tijdens de schooldagen - het traject H.Hartcollege Albertlaan 44 (lagere school) - L.Marcelisstraat 55 (kleuterschool) - Albertlaan 44 wordt door dezelfde bus uitgevoerd en wordt aanzien als 1 rit 2) Zwemvervoer secundair onderwijs tijdens schooldagen maar niet tijdens de proefwerken. - traject : H.-Hartcollege en zwembad Wolu-Sport, Salomélaan 2, 1150 St.-Pieters-Woluwe
Interne identificatiecode: PPP137-37/5034/2026/01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoolvervoer H.-Hartcollege- Tervuren
Interne identificatiecode: 2026/01_1