772576-2023 - Resultaat
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Algemene voorzieningen voorliggend veld
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Algemene voorzieningen voorliggend veld
Beschrijving: De gemeente De Ronde Venen heeft in het “Inkoop- en subsidiebeleid 'Meedoen en Doelmatig’ Sociaal Domein 2019-2023” vastgesteld dat de inrichting en aanwezigheid van de voorzieningen binnen het Sociaal Domein, kostenbewust, doeltreffend en doelmatig moeten zijn. De diensten Algemeen Maatschappelijk Werk, Pedagogisch Bureau en Sociale Raadslieden worden in 2023 op basis van dit beleid in de markt gezet. De gemeente wenst tijdens de uitvoering van de dienstverlening zowel kwantitatief als kwalitatief inzicht in de ingezette activiteiten en de effecten van de begeleidingstrajecten per dienstverlening om bij te dragen en te kunnen sturen op de beoogde zelfredzaamheid van haar inwoners. €320.000 per jaar
Interne identificatiecode: DRV 202212 PRJ-2200337
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Algemeen Maatschappelijk Werk, Pedagogisch Bureau en Sociale Raadslieden
Beschrijving: De gemeente wenst tijdens de uitvoering van de dienstverlening zowel kwantitatief als kwalitatief inzicht in de ingezette activiteiten en de effecten van de begeleidingstrajecten per dienstverlening om bij te dragen en te kunnen sturen op de beoogde zelfredzaamheid van haar inwoners. €320.000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal vier (4) jaar. De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1 januari 2024 tot en met 31 december 2025 met een optie tot eenzijdige verlenging door de gemeente van tweemaal één jaar. Wanneer de gemeente gebruik maakt van één of meerdere verlengingen zal zij dit uiterlijk zes (6) maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend maken. Wanneer de overeenkomst niet verlengd wordt, of niet meer verlengd kan worden, loopt deze van rechtswege af.