772628-2023 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 25753| Vervangen Gondelinstallatie Turfmarkt 147 te Den Haag
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 25753| Vervangen Gondelinstallatie Turfmarkt 147 te Den Haag
Beschrijving: [...neem de tekst uit paragraaf 2.1.1 uit de aanbestedingsleidraad over...] [...neem de tekst uit paragraaf 2.2 uit de aanbestedingsleidraad over...]
Interne identificatiecode: 25753
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inschrijving
Beschrijving: Het werk betreft het vervangen van twee dakwagens van de vaste gevel onderhoudsinstallaties van het complex Turfmarkt 147 te Den Haag. Het gaat om de installatie A op het hoge dak van de Noordtoren en installatie C op het hoge dak van de Zuidtoren. Het werk omvat in hoofdlijnen: - Het demonteren en afvoeren van twee dak-wageninstallaties (telescoopkranen) de railtracés blijven onveranderd. - Het leveren, plaatsen, in bedrijfstellen en werkend opleveren van twee nieuwe installatie op de hoge daken van de toren Noord en Zuid.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45313000 Installeren van liften en roltrappen