772722-2023 - Mededinging
Nederland – Uitvoeren van wettelijk verplichte controle – Europese Aanbesteding voor Accountantsdiensten Groepsaccountant AERES.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding voor Accountantsdiensten Groepsaccountant AERES.
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is de Accountantsdiensten van de aanbestedende dienst optimaal en duurzaam in te vullen. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese openbare aanbesteding. Het doel is om een overeenkomst aan te gaan met een gecertificeerde accountant t.b.v. de accountantscontrole. Daarnaast zal de accountant een natuurlijke adviesfunctie vervullen voor het College van Bestuur, de Raad van Toezicht, het Hoofd F&C en het Hoofd FA van Aeres. De raming (verwachting inschrijftarieven) voor deze aanbesteding ligt tussen de € 190.000,- en € 240.000,-.
Interne identificatiecode: AER23ACC1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht zal niet worden verdeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is om één overeenkomst af te sluiten voor een periode van 36 maanden plus tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden, te starten met de accountantscontrole over het boekjaar 2024.