772786-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – GSPP - HSL op snelheid - Ontwerpopgave herstel onderbouw op de HSL - Zuid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: GSPP - HSL op snelheid - Ontwerpopgave herstel onderbouw op de HSL - Zuid
Beschrijving: De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure (concurrentie gerichte dialoog) op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Ingenieursbureaus. Zie aanbestedingsdossier
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsdossier
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdossier.