772849-2023 - Mededinging
Nederland – Vloerbedekking – Losse inrichtingen (IUC23-780)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Losse inrichtingen (IUC23-780)
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en uitvoeren van werken met betrekking tot Losse inrichtingen. De Losse inrichtingen bestaan uit vier componenten: 1. vloerbedekking; 2. binnenschilderwerk; 3. raamdecoratie; 4. overige werkzaamheden. Geraamde waarde beide percelen (4 jaar): € 6.000.000,- Maximale waarde beide percelen (4 jaar): € 12.274.458,-
Interne identificatiecode: IUC23-780
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44112200 Vloerbedekking
Aanvullende classificatie (cpv): 39515400 Rolgordijnen, 39531310 Tapijttegels, 44112230 Linoleum, 45432100 Aanbrengen en afwerken van vloeren, 45442100 Schilderwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Noord-Nederland
Beschrijving: Hierbij wenst de aanbestedende dienst één raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer die de Losse inrichtingen verzorgt voor de Locaties uit perceel 1: Noord-Nederland. Geraamde waarde (4 jaar): € 3.000.000, - Maximale waarde (4 jaar): € 6.137.229, -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Zuid-Nederland
Beschrijving: Hierbij wenst de aanbestedende dienst één raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer die de Losse inrichtingen verzorgt voor de Locaties uit perceel 2: Zuid-Nederland. Geraamde waarde (4 jaar): € 3.000.000, - Maximale waarde (4 jaar): € 6.137.229, -
Interne identificatiecode: 2