772893-2023 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met afvalwater – Calamiteiten huisaansluitingen, kolken, lijngoten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Calamiteiten huisaansluitingen, kolken, lijngoten
Beschrijving: Het onderwerp van aanbesteden betreft werkzaamheden voor calamiteiten kolken, lijngoten en huisaansluitingen riolering voor de riolering waar de gemeente Nissewaard onderhoudsplichtig of eigenaar van is. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het verrichten van (veelal kleinschalig) onderhoud aan riolering, t.w. kolken, lijngoten en leidingwerk van huisaansluitingen; b. het uitvoeren van eenvoudige onderhoudswerkzaamheden aan riolering; c. het vaststellen en oplossen van calamiteiten; d. het actualiseren en beheren van een digitaal calamiteiten en onderhoudsprogramma. maximale waarde raamovereenkomst € 1.200.000,-.
Interne identificatiecode: INK23-02-12
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
Aanvullende classificatie (cpv): 90430000 Rioolwaterafvoerdiensten, 90480000 Beheer van riolering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het verrichten van (veelal kleinschalig) onderhoud aan riolering, t.w. kolken, lijngoten en leidingwerk van huisaansluitingen; b. het uitvoeren van eenvoudige onderhoudswerkzaamheden aan riolering; c. het vaststellen en oplossen van calamiteiten; d. het actualiseren en beheren van een digitaal calamiteiten en onderhoudsprogramma. maximale waarde raamovereenkomst € 1.200.000,-.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging