77296-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Ermelo Projectleider opgave Sociaal Domein
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Projectleider opgave Sociaal Domein
Beschrijving: Ermelo is een prachtige gemeente op de Veluwe met zo’n 27.000 inwoners. Met de bossen en heidevelden van de Veluwe als voortuin en strand Horst in de achtertuin is Ermelo een geweldige plek om te wonen, te werken en te verblijven. Ermelo is een echt “zorgdorp”; op de diverse fraaie landgoederen zijn grote zorginstellingen gevestigd. Met de Generaal Spoor- en de Jan van Schaffelaarkazerne is Ermelo ook een flinke legerplaats. En met bijna 100 campings en bungalowparken is Ermelo daarnaast ook een echte toeristenplaats; in de zomer verdubbelt het aantal mensen dat in Ermelo verblijft tot zo’n 50.000. Meer weten over de gemeente Ermelo? Ga naar www.ermelo.nl. Onze missie Uitstekende dienstverlening aan en samenwerking met onze inwoners en ons bestuur zijn leidend bij alles wat wij doen. Ermelo blijft zich onderscheiden als een gemeente waar het beter wonen, werken en verblijven is. Onze organisatie De ambtelijke organisatie van de gemeente Ermelo ontwikkelt zich tot een wendbare netwerkorganisatie, waarin bevlogen mensen flexibel samenwerken rondom voortdurend wisselende maatschappelijke en bestuurlijke opgaven. Onze netwerkorganisatie stelt mensen (inwoners én medewerkers) en hun onderlinge relaties en interactie centraal en ontdoet zich van overbodige procedures, afspraken, systemen en structuren. Daarom hebben we de hiërarchische lijnorganisatie (“het harkje”) zoveel mogeljk losgelaten. Er zijn geen afdelingen en teams en ook geen leidinggevenden. Er zijn nog slechts 2 grootheden: mensen en werk. Wij doen ons werk vanuit de volgende kernwaarden: Samen, Bevlogen, Betrouwbaar en Wendbaar. In Ermelo werken we aan maatschappelijk opgaven. In het Sociaal Domein zijn er vier deelopgaven vastgesteld. Kansrijk opgroeien, Samenredzaamheid verstreken, Perspectief op werk/ bestaanszekerheid en Zelfstandig thuis. Als projectleider van de opgave Sociaal Domein ben je ambtelijk opdrachtnemer van de opgave Sociaal Domein en ben je de spil tussen bestuur en organisatie. Als hands-on en meewerkend projectleider coördineer je de implementatie van de uitvoeringsagenda Sociaal Domein. Je stuurt op doelstellingen en resultaat met de gewenste maatschappelijke effecten als uitgangspunt. Je bent besluitvaardig en kunt heldere keuzes maken. Je hebt een integrale blik. Je bent linking pin tussen de lokale opgave en de samenwerking met de collega’s van Harderwijk en Zeewolde. Je bent een verbinder en hebt organisatietalent. Je bent een inspirerende procesbegeleider. Je bent in staat de taal te spreken van de doelgroep die je voor je hebt. Je bent in contact met het team en biedt een veilige werkomgeving.
Interne identificatiecode: T63538
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000