2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst landmeetkundige diensten 2025-2029
Beschrijving: Voor met name het realiseren van infrastructurele projecten en het in beheer nemen van assets worden regelmatig topografische gegevens ingewonnen. Het gaat hierbij voornamelijk om het bijhouden van de BGT-IMGeo. Daarnaast is er enkele malen per jaar behoefte aan projectmatige, landmeetkundige metingen. Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht circa €150.000,--exclusief BTW per jaar. Teneinde te voorkomen dat de raamovereenkomst eerder beëindigd moet worden dan de looptijd zou aangeven, in verband met het bereiken van de maximale waarde in euro’s of aantallen die gesteld wordt bij de aanbesteding, is in de raming rekening gehouden met onvoorziene uitnutting van deze raamovereenkomst. De maximale waarde van deze raamovereenkomst is derhalve bepaald op €900.000,--
Interne identificatiecode: 2024-470
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71355200 Topografische opmetingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ROVK Landmeetkundige diensten 2025-2029
Beschrijving: zelfde als titel aanbesteding, hoofdperceel adhv ervaringscijfers van de afgelopen jaren is dat ca. € 150.000,- per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van 1 jaar; de gemeente heeft de optie de overeenkomst te verlengen met 3 maal 1 jaar; zijnde in totaal maximaal 4 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2025.