773000-2023 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het wieden van onkruid – 2023.092 Onkruidbeheersing op verhardingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 2023.092 Onkruidbeheersing op verhardingen
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het bestrijden van onkruid op verhardingen b. Het bestrijden van onkruid rond of langs obstakels Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2023.092
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De gemeente Gorinchem heeft de intentie om de onkruidbeheersing op verhardingen uit te besteden aan een marktpartij, bij voorkeur voor een langere contractduur. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het bestrijden van onkruid op verhardingen b. Het bestrijden van onkruid rond of langs obstakels Zie bestek
Interne identificatiecode: 1