773035-2023 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – NX3_106459 Aankondiging van de gegunde opdrachten DAS Externe Inhuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NX3_106459 Aankondiging van de gegunde opdrachten DAS Externe Inhuur
Beschrijving: Inhuurkrachten gegund.
Interne identificatiecode: 106459
Type procedure: Andere procedure in meerdere fasen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: DAS
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000