2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur afvalinzamelvoertuigen
Beschrijving: Inhuur afvalinzamelvoertuigen. Achterlader regulier, haakarmwagen/ met kraan, bovenlader, achterlader klein, zijlader. 400000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur Afvalinzamelvoertuigen
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 maal 12 maanden