2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Harderwijk Projectleider geluidsscherm A28 Harderweide
Beschrijving: Voor het woningbouwproject Harderweide is de aanleg van een geluidsscherm noodzakelijk. Voor de begeleiding van de aanbesteding, de selectie en mogelijk begeleiding van de uitvoering wordt gezocht naar een ervaren projectleider. De werkzaamheden zijn de volgende: Begeleiding van aanbestedings- en selectieprocedure, inclusief nota van inlichtingen e.d. Het voorbereiden en sluiten van een bestuursovereenkomst met Rijkswaterstaat. Mogelijk in tweede instantie (gedeeltelijke) begeleiding van ontwerp- en realisatieproces inclusief oplevering. Een hands-on mentaliteit, goede contactuele eigenschappen, eigen initiatief en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen is van belang, net als een intrinsieke motivatie om het altijd béter te willen doen. Het project maakt deel uit van de regionale Woondeal, waaraan Harderwijk voor 5500 woningen aan deelneemt. Contractmanagement is een belangrijk onderdeel van het project. Het is de aan te leveren kandidaat toegestaan binnen het beschikbare projectbudget hiervoor expertise in te schakelen, facturatie en verantwoordelijkheid voor de kwaliteit blijft echter verantwoordelijkheid van de nu te selecteren projectmanager. Het project behelst het volgende: Projectmanagement Verantwoordelijk voor het integrale civieltechnische project ‘Geluidschermen Harderweide’ Rapporteert aan: Projectmanager Harderweide, Ambtelijk en Bestuurlijk Opdrachtgevers Harderweide Een echte teamspeler en snapt dat alleen samenwerking tot goede resultaten leidt. Kennis en ervaring met de voorbereiding en realisatie van UAV-gc projecten. Is verantwoordelijk voor het contractmanagement. Geeft sturing op het proces en de organisatie van deelprojecten. Expert op het gebied van GOTICK-aspecten. In staat om de speerpunten duurzaamheid, kennis, innovatie en participatie toe te passen Contractmanagement* Uitvoeren toetsen en opstellen toetsrapportages Uitvoeren en opstellen verificatie en validatie documenten Opstellen en afwikkelen van VTW’s Eisenmanagement Systeemtoets en procestoetsen Interne administratie termijnstaten en verficatie resultaten
Interne identificatiecode: T57741
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000