77322-2023 - ResultaatBelgië-Oostende: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Droge voeding, olie en vetten 2023
Referentienummer: AZD_AK_110
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
15412000 Vetten, 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren, 15893000 Droge waren, 24951000 Vetten en smeermiddelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding