2. Procedure
Procedure
Titel: Heraanbesteding buitenlandse koeriersdiensten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een Opdrachtnemer, die de collectie, distributie en de bezorging van buitenlandse koeriersdiensten, ten behoeve van de Opdrachtgever, op de economisch meest voordelige wijze kan verzorgen. Er wordt een Raamovereenkomst gesloten met één Opdrachtnemer voor de voor de (initiële) duur van 3 jaar met een eenzijdige optie tot verlenging met éénmaal één jaar.
Interne identificatiecode: 2023-MER-T62047
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64120000 Koeriersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000