77369-2025 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Inzameling en verwerking bedrijfsafval
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inzameling en verwerking bedrijfsafval
Beschrijving: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het voornemen van de KNAW tot het sluiten van een overeenkomst met 1 Opdrachtnemer voor het inzamelen van bedrijfsafval. Het betreft afvalinzameling en verwerking van kantoor-, medisch- en chemisch afval t.b.v. de KNAW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90524000 Diensten voor medisch afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Inzameling en verwerking bedrijfsafval
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Opties:
Beschrijving van de opties: 3 verleningsopties van 1 jaar