773737-2024 - Mededinging
België – Industriële keukenuitrusting – Overheidsopdracht voor het leveren, installeren, in dienst stellen en onderhouden van 1 pastastraat. Dit voor de centrale productiekeuken van UZ Leuven
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht voor het leveren, installeren, in dienst stellen en onderhouden van 1 pastastraat. Dit voor de centrale productiekeuken van UZ Leuven
Beschrijving: Overheidsopdracht voor het leveren, installeren, in dienst stellen en onderhouden van 1 pastastraat. Dit voor de centrale productiekeuken van UZ Leuven. UZ Leuven bereidt tijdens weekdagen meer dan 3000 verse warme maaltijden en 1300 liter verse soep. Per weekenddag worden ongeveer 750 warme maaltijden en 450 liter soep geserveerd. En dit zowel voor patiënten, bezoekers als personeelsleden. Wegens een verbouwing in de centrale keuken (CPE) zullen verschillende industriële kooktoestellen vervangen worden. Met het oog op efficiëntieverbeteringen zal onder andere een pastastraat geplaatst worden. In totaal wilt UZ Leuven 1 nieuwe pastastraat in dienst stellen. De pastastraat wordt gebruikt om pasta te koken en af te koelen. De kookketels, 1 om de pasta te koken en 1 om de pasta af te koelen, van het toestel dienen een kookcapaciteit van ongeveer 50 kg pasta, zowel korte als lange pasta, hebben. Tevens dient het toestel eenvoudig en veilig te bedienen zijn en in makkelijk in onderhoud. De andere technische bepalingen van de pastastraat staan omschreven in deel III - technische bepalingen.
Interne identificatiecode: PPP0WC-478/4847/P8394
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39314000 Industriële keukenuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8394_1