See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud en beheer begraafplaatsen
Beschrijving: Perceel 1 t/m 6 - De werkzaamheden m.b.t. groenonderhoud en onkruid op verharding bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: - Onderhoudswerkzaamheden grasvelden; - Onkruidbeheersing op verhardingen; - Renoveren van beplantingen; - Renoveren van grasvegetatie; - Werk algemene aard /ter beschikking stellen arbeid en materieel; - Treffen van verkeersmaatregelen; - Activiteiten in het kader van de Wet Natuurbescherming Perceel 7 - Het beheer begraafplaatsen bestaat in hoofdzaak uit: 1) begraven, 2) onderhoud, 3) reiniging, 4) werk algemene aard. Het betreft 7 percelen
Interne identificatiecode: 23-0240278
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: De Lier / Maasdijk
Beschrijving: Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan openbaar groen binnen dorpskernen De Lier en Maasdijk gelegen in gemeente Westland.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst per perceel heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal één (1) jaar tegen gelijkblijvende voorwaarden.
Perceel: LOT-0002
Titel: ’s-Gravenzande / Heenweg
Beschrijving: Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan openbaar groen binnen dorpskernen ’s-Gravenzande en Heenweg gelegen in gemeente Westland.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Wateringen / Kwintsheul
Beschrijving: Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan openbaar groen binnen dorpskernen Wateringen en Kwintsheul gelegen in gemeente Westland.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Monster / Poeldijk / Ter Heijde
Beschrijving: Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan openbaar groen binnen dorpskernen Monster, Poeldijk en Ter Heijde gelegen in gemeente Westland.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Naaldwijk / Honselersdijk
Beschrijving: Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan openbaar groen binnen dorpskernen Naaldwijk en Honselersdijk gelegen in gemeente Westland.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Buitengebied
Beschrijving: Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan openbaar groen binnen het Buitengebied in gemeente Westland.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Beheer begraafplaatsen
Beschrijving: Het beheer begraafplaatsen bestaat in hoofdzaak uit: 1) begraven, 2) onderhoud, 3) reiniging, 4) werk algemene aard.
Interne identificatiecode: 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen