2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur PMO'er t.b.v. Passende Zorg Praktijken
Beschrijving: Ter versterking van het team zoekt Zorginstituut Nederland een PMO-er in de periode van 21 oktober 2024 tot 1 april 2025 voor gemiddeld 16 uren per week. De pmo’er zal onderdeel zijn van de programmaorganisatie Passende zorgpraktijken binnen het Zorginstituut. De pmo’er is (mede)verantwoordelijk voor (1) de overkoepelende taken en (2) de ondersteuning van de werkgroepen. Samen met de andere teamleden (adviseurs) van het programma neemt de pmo’er verantwoordelijkheid voor: secretariële werkzaamheden(zoals (zeer) complex agenda- en emailbeheer; het verzamelen en bundelen van vergaderstukken, correspondentie en digitaal archief en dit koppelen aan de inhoud van het werk; (algemeen) voorbereidende werkzaamheden en vormgeven en evalueren van de werkwijze van de werkgroepen (o.a. overkoepelende formats, opdrachtomschrijvingen); het (mede-)organiseren van (grootschalige) en inhoudelijk vormgeven van bijeenkomsten met verschillende partijen en incidenteel notuleren bij deze bijeenkomsten; het zorgen voor overzicht, h
Interne identificatiecode: 2024035447
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000