773851-2025 - Resultaat
Nederland – Medische apparatuur – Navigatie apparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Navigatie apparatuur
Beschrijving: Vervanging navigatie apparatuur ten behoeve van de afdeling Neurochirugie en Traumachirurgie inclusief installatie, training, onderhoud en software licenties. 4 systemen
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Vervanging navigatie apparatuur ten behoeve van de afdelingen Neurochirugie en Traumachirurgie inclusief installatie, training, onderhoud en software licenties. 4 Curve systemen
Interne identificatiecode: 1