2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud openbare verlichting gemeente Medemblik
Beschrijving: Onderhoud openbare verlichting Contractwaarde €1.550.000
Interne identificatiecode: DOC-24-883635
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhoud openbare verlichting gemeente Medemblik € 1.550.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: mogelijkheid tot verlenging