Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Noord-Brabant (NL412)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde