773921-2024 - Resultaat
Nederland – Financiële en verzekeringsdiensten – WGA ERD verzekering Sociaal-Economische Raad (SER)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WGA ERD verzekering Sociaal-Economische Raad (SER)
Beschrijving: De Opdrachtgever wenst een WGA eigenrisicodrager verzekering af te sluiten. 1 verzekering
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Opdrachtgever wenst een WGA eigenrisicodrager verzekering af te sluiten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WGA eigenrisicodrager verzekering
Beschrijving: De Opdrachtgever wenst een WGA eigenrisicodrager verzekering af te sluiten.
Interne identificatiecode: 1