774089-2023 - Resultaat
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – District 2: Boven-Schelde. Verwijderen van drijvend vuil en zwerfvuil.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: District 2: Boven-Schelde. Verwijderen van drijvend vuil en zwerfvuil.
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het verwijderen van drijvend vuil en zwerfvuil uit en langs de bevaarbare waterwegen in het district 2 – Boven-Schelde, Kanaal Bossuit-Kortrijk en Spierekanaal.
Interne identificatiecode: De Vlaamse Waterweg-ARW-23-012-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het verwijderen van drijvend vuil en zwerfvuil uit en langs de bevaarbare
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis