774239-2023 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Bouwteam Romeins Museum de Thermen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteam Romeins Museum de Thermen
Beschrijving: De stad Heerlen ambieert een nieuw museumgebouw voor haar Romeins badhuis, dat tevens een icoon dient te worden voor het Romeins kwartier en het stadscentrum van Heerlen. Het huidige museumgebouw voldoet niet meer aan de klimaateisen om het Romeinse badhuis (rijksmonument) goed te kunnen bewaren. Om onderdak te bieden aan de collecties van het museum, inclusief het badhuis, en aan bruiklenen van gerenommeerde musea, is een nieuw museumgebouw nodig dat voldoet aan de hedendaagse museale eisen voor klimaat, beveiliging, inrichting, beheer en presentaties. 1
Interne identificatiecode: 66.100/I&A7580
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45212313 Bouwen van museum, 45262410 Optrekken van staalconstructies voor gebouwen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: bouwteampartner/aannemer
Beschrijving: we zoeken voor de bouw en verbouw van het Romeins Museum de Thermen een bouwteam bestaande uit: aannemer, sloopaannemer (al dan niet als onderaannemer) en installateur W en installateur E. Een bouwteam overeenkomst gevolgd door een aanneemovereenkomst
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212313 Bouwen van museum