77425-2023 - ResultaatNederland-Lelystad: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Intermediaire dienstverlening
Referentienummer: VRFGV2022-EA-31
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het leveren van Intermediaire dienstverlening voor de inhuur van personeel (inhuur, advies, consultancy van/door adviseurs, projectleiders, trainees en specialistisch kennis) boven schaal 9.
Met het sluiten van een Raamovereenkomst wil de VRFGV het volgende bereiken:
• Het inhuren van de beste en meest geschikte adviseurs, projectleiders en specialistische kennis;
• Het borgen van rechtmatigheid van de inhuur van personeel boven schaal 9.
• Het vereenvoudigen van het administratieve proces c.q. het beperken van de administratieve lasten.
Zie hoofdstuk 2 van het Beschrijvend Document voor een volledige omschrijving van de Opdracht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie paragraaf 2.4 van het Beschrijvend Document.