2. Procedure
Procedure
Titel: School- en Kantoormeubilair
Beschrijving: De scope van de opdracht is: - Het ophalen, refurbishen, leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van Yuverta meubilair; - Het leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van nieuw circulair meubilair; - Het leveren, inhuizen en installeren (incl. instructie gebruik) van second life meubilair; - Correctief onderhoud van het geleverde en bestaande meubilair; - Advies bij vervangings- en inrichtingsvraagstukken. Het betreft het volgende meubilair: - Kantoormeubilair (zoals bureaus, bureaustoelen, vergadertafels, vergaderstoelen en kasten) - Schoolmeubilair (zoals leerling tafels theorie, leerling stoelen, krukken) - Simpel maatwerk (zoals treinzitjes en wandbanken) - Recreatiefmeubilair binnen (meubilair voor bijvoorbeeld kantines, personeelsruimten en gangzones) Binnen de scope valt optioneel de volgende dienstverlening: - Inventarisatie en beoordeling van het huidige meubilair; - Ophalen van oud meubilair dat niet meer passend is bij Yuverta (a Gebaseerd op voorgaande jaren wordt verwacht dat de opdrachtwaarde van de overeenkomst ongeveer 1,5 miljoen euro is per jaar, dit betekent 12 miljoen euro voor de totale looptijd. De maximale waarde van de raamovereenkomst is voor de gehele looptijd is 18 miljoen euro.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: School- en Kntoormeubilair
Beschrijving: Binnen Yuverta bestaan er vier opties die mogelijk zijn wanneer er behoefte is aan meubilair. 1. Hergebruik van eigen meubilair (overbodig geworden meubilair wordt door Yuverta opgeslagen en hergebruikt). 2. Nieuw circulair meubilair. 3. Refurbishen van Yuverta meubilair. 4. Second life meubilair. Gebaseerd op voorgaande jaren wordt verwacht dat de opdrachtwaarde van de overeenkomst ongeveer 1,5 miljoen euro is per jaar, dit betekent 12 miljoen euro voor de totale looptijd. De maximale waarde van de raamovereenkomst is voor de gehele looptijd is 18 miljoen euro.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende vier jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer twee jaar, opdrachten voor de levering van meubilair kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 januari 2025.