774721-2023 - Mededinging
België – Ondersteunende diensten voor de overheid – VWT/VO/2023/2: Inwinnen van tijdelijke verkeerstellingen op niet-snelwegen in Vlaanderen 2024
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VWT/VO/2023/2: Inwinnen van tijdelijke verkeerstellingen op niet-snelwegen in Vlaanderen 2024
Beschrijving: Het opzet van deze opdracht betreft het inwinnen, verwerken en aanleveren van representatieve tijdelijke offline verkeerstellingen van het verkeer, gedifferentieerd naar voertuigtype, op minstens 550 locaties (x2 rijrichtingen) op niet-snelwegen in het normale dwarsprofiel van de weg. Deze meetlocaties zijn gespreid over het volledige Vlaamse grondgebied.
Interne identificatiecode: VWT/VO/2023/2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
Aanvullende classificatie (cpv): 51210000 Installatie van meetuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VWT/VO/2023/2 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 51210000 Installatie van meetuitrusting