774788-2023 - Mededinging
België – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Uitzendarbeid en projectstaffing
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitzendarbeid en projectstaffing
Beschrijving: Raamovereenkomst voor uitzendarbeid en projectstaffing.
Interne identificatiecode: PPP0OH-585/3093/2023-052-P&O-DN
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Uitzendarbeid zorg
Beschrijving: Toelichting: De volgende profielen worden hieronder verstaan: - Verpleegkundig personeel: Ziekenhuisassistenten, HBO5 verpleegkundigen en bachelors in de verpleegkunde met inbegrip van verpleegkundigen met een specialisatiegraad of bijzondere beroepstitel en vroedkundige - Zorgkundigen en verzorgend personeel: deze medewerkers hebben een attest, visum of diploma dat hen toelaat onder de Belgische wetgeving zorgkundige handelingen te stellen - Logistiek assistenten: deze medewerkers zijn gekwalificeerd om als logistiek medewerker of logistiek assistent te werken op verpleegafdelingen of OK - Medewerkers centrale sterilisatie - Paramedici en medisch administratief personeel: alle paramedische geschoolde medewerkers (m.u.v. verpleegkundigen) met inbegrip van diëtist, laborant, medisch secretaresse, kinesist, technoloog medische beeldvorming. Deze profielen vereisen in principe minimaal een bacheloropleiding of in een aantal gevallen een gelijkwaardig niveau door ervaring.
Interne identificatiecode: 2023-052-P&O-DN
Perceel: LOT-0002
Titel: Projectstaffing verpleegkundigen
Beschrijving: Projectstaffing verpleegkundigen
Perceel: LOT-0003
Titel: Uitzendarbeid niet zorg
Beschrijving: Uitzendarbeid niet zorg