Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken, Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34996100 Verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 45316212 Installeren van verkeerslichten, 50232200 Onderhoud van verkeerslichten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land