Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72212500 Diensten voor ontwikkeling van communicatie- en multimediasoftware, 72212220 Diensten voor ontwikkeling van software voor internet en intranet, 92351100 Loterijdiensten, 48000000 Software en informatiesystemen, 48500000 Communicatie- en multimediasoftware
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Algemene informatie