See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Drukwerk 2025
Beschrijving: Aanbesteding Drukwerk, voor de gehele RDW, in 3 percelen: 1. Plano drukwerk 2. Magazines 3. Enveloppen
Interne identificatiecode: 682ed467946f806729b27c1c
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 30199200 Enveloppen, postbladen en blanco briefkaarten, 30199710 Gedrukte enveloppen, 30199711 Gedrukte vensterenveloppen, 30199712 Gedrukte vensterloze enveloppen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Plano drukwerk
Beschrijving: Perceel 1. Planodrukwerk met eventuele nabewerking Dit betreft het drukken van briefpapier, brochures, flyers en ander (overig) planodrukwerk.
Interne identificatiecode: 682ed467946f806729b27c1a
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Magazines
Beschrijving: Perceel 2. Magazines en ander drukwerk Dit betreft het drukken en versturen van magazines en ander gerelateerd drukwerk, echter geen flyers, brochures en handboeken.
Interne identificatiecode: 682ed467946f806729b27c1d
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3. Enveloppen
Beschrijving: Perceel 3. Enveloppen Dit betreft het drukken van diverse soorten, ook niet gespecificeerde, enveloppen.
Interne identificatiecode: 682ed467946f806729b27c1e