2. Procedure
Procedure
Titel: Straatreinigen gemeente Houten 2024-2027 Raamovereenkomst 769782
Beschrijving: Straatreinigen van de straten en wegen van de gemeente Houten. Verder omschreven in het bestek .
Interne identificatiecode: 769782
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Laagste prijs.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel1 van 1
Beschrijving: Opdracht is niet in meerdere percelen verdeeld.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Betreft een overeenkomst voor 1 jaar met de mogelijkheid om 3 maal met 1 jaar te verlengen.