775264-2023 - Resultaat
Nederland – Installatie van hardware – Broker Logistieke Diensten m.b.t. Complexe Hardware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Broker Logistieke Diensten m.b.t. Complexe Hardware
Beschrijving: Het Beschrijvend Document bevat informatie voor Ondernemers om inzicht te krijgen in de Logistieke Diensten die Syntrophos en/of gemeente Hoekse Waard op basis van Nadere Overeenkomsten in opdracht wensen te geven en om zodoende te kunnen besluiten al dan niet een Inschrijving in te dienen. Het beschrijft de wijze waarop een Inschrijving kan worden ingediend en hoe deze wordt beoordeeld. Hierbij is gekozen voor het gunningcriterium ‘economisch meest voordelige Inschrijving' (EMVI), gelet op de beste prijs-kwaliteitverhouding. Voor deze Raamovereenkomst wordt gedurende de looptijd (5 jaar) gewerkt met een maximale hoeveelheid aan deelopdrachten/nadere overeenkomsten van totaal voor Syntrophos € 4.200.000,- en Gemeente Hoeksche Waard € 4.574.000,-.
Interne identificatiecode: INK23-08-155
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51611100 Installatie van hardware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Logistieke Diensten m.b.t. Complexe Hardware
Beschrijving: Logistieke Diensten m.b.t. Complexe Hardware Voor deze Raamovereenkomst wordt gedurende de looptijd (5 jaar) gewerkt met een maximale hoeveelheid aan deelopdrachten/nadere overeenkomsten van totaal voor Syntrophos € 4.200.000,- en Gemeente Hoeksche Waard € 4.574.000,-.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst van 3 jaar kan aansluitend met 2x 1 jaar worden verlengd.