775284-2023 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Vrijwillige transparantie vooraf Eemsdelta Digitaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf Eemsdelta Digitaal
Beschrijving: Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze, zijnde het voornemen tot het sluiten van een overeenkomst met Ilionx Group B.V. vooraf bekend te stellen aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Gemeente Eemsdelta (aanbestedende dienst) heeft het voornemen om met leverancier Ilionx Group B.V. een onderhandelingsprocedure op te starten met doel een overeenkomst te realiseren voor het leveren en implementeren van de add-on ONEGOV op het Microsoft 365 platform. 800000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie Eemsdelta Digitaal
Interne identificatiecode: 1