See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoudscontract CV & Sanitair WM ELAN BV
Beschrijving: Onderhoudscontract CV & Sanitair WM ELAN BV
Interne identificatiecode: PPP18G-71/3033/20230707
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 20230707