2. Procedure
Procedure
Titel: Verkiezingspost & Post- en Koeriersdiensten
Beschrijving: De Aanbestedende dienst is voornemens Postdiensten, Koeriersdiensten en Verkiezingspost aan te besteden. De Opdracht is opgesplitst in deze drie Percelen. Post- en koeriersdiensten Referentienummer: D2025-13277
Interne identificatiecode: D2025-13277
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een Europese openbare procedure: De Gemeente verwacht op grond van de graad van complexiteit van de Opdracht een redelijk aantal Inschrijvers. Het beperken van het aantal marktpartijen dat een Inschrijving mag indienen acht de Gemeente op grond daarvan niet nodig. De openbare procedure is in dit geval geschikt.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64100000 Post- en koeriersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Postdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Perceel: LOT-0002
Titel: Koeriersdiensten
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Verkiezingspost
Interne identificatiecode: 3