776091-2025 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten – 31179918: het Tunnel onderhoudscontract KWASTT
Aankondiging van wijziging contract
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31179918: het Tunnel onderhoudscontract KWASTT
Beschrijving: Prestatiecontract Tunnelonderhoud KWA en SST tunnel.
Interne identificatiecode: 31179918
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 34990000 Controle-, veiligheids-, signalerings- en verlichtingsinstallaties, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie omschrijving hoofdopdracht Zie omschrijving hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties tot verlenging van de contractduur