See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur van personeel in acht percelen
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer per perceel te sluiten voor de inhuur van een landelijke Data Safe House manager, een projectconsultant en zes Data Safe House manager (één manager per cluster). Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Inschrijvers mogen inschrijven op alle percelen. Een Inschrijver kan meerdere percelen gegund krijgen. Zowel een ZZP’er als een (detachering)bureau/organisatie met medewerkers in dienst mogen een Inschrijving indienen om één of meerdere functies te vervullen. Een (detachering)bureau/organisatie mag ook een ZZP’er of medewerker elders in dienst aanbieden. Inschrijver mag maximaal drie kandidaten per perceel aanbieden. De gemiddelde omvang van de opdracht uitgedrukt in FTE is opgenomen bij de percelen en in paragraaf 2.5 van de aanbestedingsleidraad. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Bij de geraamde waarde in TenderNed is de totale geraamde waarde over alle percelen opgenomen. De geraamde waarde per functie is als volgt berekend: Looptijd (inclusief verlengingen) * vaste uurtarief * gemiddeld aantal FTE. Vervolgens zijn de waardes van alle percelen bij elkaar opgeteld voor de totaal geraamde waarde van de opdracht.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel, 98510000 Dienstverlening door commercieel en industrieel personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Landelijke Data Safe House manager
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de Landelijke Data Safe House manager voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,4 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Projectconsultant
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de projectconsultant voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,7 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Data Safe House manager Cluster Noord-Nederland
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de Data Safe House manager Cluster Noord-Nederland voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,4 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Data Safe House manager Cluster Noordzeekanaalgebied
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de Data Safe House manager Cluster Noordzeekanaalgebied voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,4 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Data Safe House manager Cluster Rotterdam-Moerdijk
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de Data Safe House manager Cluster Rotterdam-Moerdijk voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,4 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Data Safe House manager Cluster Zeeland-West-Brabant
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de Data Safe House manager Cluster Zeeland-West-Brabant voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,4 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Data Safe House manager Cluster Chemelot
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de Data Safe House manager Cluster Chemelot voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,2 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Data Safe House manager Cluster Overige industrie
Beschrijving: Stichting Data Safe House wenst doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten voor de inhuur van de Data Safe House manager Cluster Overige industrie voor Stichting Data Safe House. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De gemiddelde omvang van de Opdracht betreft 0,5 FTE. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: 8